Kolekcja autorska Tadeusz Kurek. Koncepcja i wykonanie ETC

Zamknij

logo ETC
Certfikat ISO
  • Flaga Polski - wersja polska
  • Flaga Wielkiej Brytanii - wersja angielska
  • Flaga Niemiec - wersja niemiecka
  • Flaga Austrii - wersja austriacka
  • Flaga Francji - wersja francuska
  • Flaga Włoch - wersja włoska
  • Flaga Hiszpanii - wersja hiszpańska
  • Flaga Rosji - wersja rosyjska
  • Flaga Czech - wersja czeska

Oferty pracy

O nas | Praca | Oferty pracy

W związku ze stałym rozwojem ETC zapraszamy do pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji. Odpowiemy na zapytania dot. aktualnie oferowanych miejsc pracy, perspektyw i planów zatrudnienia oraz wymogów stanowiskowych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technolog

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za projektowanie nowych produktów na bazie autorskich receptur z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Zakres obowiązków:

udział w pracach B+R w projektowaniu nowych produktów

opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych

nadzór, kontrola, analiza  i optymalizacja procesu technologicznego

tworzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej

szkolenie pracowników z zakresu technologii produkcji

Nasze wymagania:

wykształcenie wyższe o profilu technologia chemiczna organiczna, specjalizacja polimery, żywice i pokrewne

znajomość procesów technologicznych z zakresu chemii organicznej

mile widziana wiedza z zakresu sieciowania żywic promieniami UV

kreatywność w zakresie rozwiązań technologicznych

umiejętność podejmowania wyzwań

inicjatywa, odpowiedzialność i dokładność

samodzielność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

mile widziane doświadczenie w pracy laboratoryjnej

prawo jazdy  kategoria B

Oferujemy:

interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole

stabilne warunki zatrudnienia

pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań

doskonalenie swoich umiejętności

uczestnictwo w ciekawych i rozwojowych projektach

perspektywę rozwoju i możliwość kariery w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

umowa o pracę, pakiet benefitów

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesłania życiorysu zawodowego wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego.

Kontakt: 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Drukarska 14
Tel.: (+48 41) 26 36 810, (+48 41) 26 36 811
e-mail: praca@etc.com.pl