Kalkomania brokatowa

Zamknij

logo ETC
Certfikat ISO
  • Flaga Polski - wersja polska
  • Flaga Wielkiej Brytanii - wersja angielska
  • Flaga Niemiec - wersja niemiecka
  • Flaga Austrii - wersja austriacka
  • Flaga Francji - wersja francuska
  • Flaga Włoch - wersja włoska
  • Flaga Hiszpanii - wersja hiszpańska
  • Flaga Rosji - wersja rosyjska
  • Flaga Czech - wersja czeska

Regulamin

| Regulamin


1. Wydawcą "Newsletter" jest ETC Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowcu Św.

2. W ramach usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana jest przez ETC Sp. z o.o., w sposób cykliczny i bezterminowo informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej Newsletterem o zmianach na stronie internetowej wydawcy, zmianach w materiałach technicznych i produktowych oraz inne istotne informacje mogące wpływać na sposób korzystania z materiałów, produktów lub usług wydawcy.  

3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu www.etc.com.pl jest usługą bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.

4. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej www.etc.com.pl:

wpisanie w odpowiednim formularzu adresu e-mail na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter,

aktywowanie linku zawartego w e-mailu wysłanym automatycznie na podany przez użytkownika adres, w celu weryfikacji poprawności informacji podanych podczas rejestracji,

potwierdzenie chęci otrzymywania informacji promocyjnych poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola wyboru kategorii w formularzu zgłoszeniowym.


5. Korzystanie przez użytkownika z usług świadczonych za pośrednictwem poczty elektronicznej jest uwarunkowane posiadaniem czynnego i poprawnie skonfigurowanego konta poczty elektronicznej.

6. Każdy Newsletter zawiera:

informację o nadawcy,

wypełnione pole temat, określające treść przesyłki oraz treść newslettera

informację o sposobie rezygnowania z usługi.


7. Każdy subskrybent Newslettera może zrezygnować jego otrzymywania poprzez kliknięcie linku obecnego w stopce każdej wiadomości.

8. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim bez jego zgody.

9. ETC Sp. z o.o. informuje, że:

podanie danych osobowych użytkownika jest dobrowolne,

użytkownik ma prawo poprawiania treści swoich danych poprzez wysłanie aktualnych informacji na adres newsletter@etc.com.pl

użytkownik może w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

 
do góry